2 proc. skirti TJA - Tavo investicija žmogaus teisių progresui

Iki gegužės 1 d. visi dirbantys turi galimybę savo nuožiūra paskirti 2% sumokėto pajamų mokesčio norimam paramos gavėjui. 

Jums tai nieko nekainuoja, o tokia pagalba labai svarbi Tolerantiško jaunimo asociacijai ženkliau prisidėti stiprinant žmogaus teises.

Kaip tai padaryti?


Jei naudojatės elektronine bankininkyste
Jei naudojatės SEB elektronine bankininkyste
Jei naudojatės Swedbank internetiniu banku
Jei naudojatės DnB NORD banko internetine sistema
Jei naudojatės Danske bankas elektronine bankininkyste
Jei nesinaudojate elektronine bankininkyste

 

Jei naudojatės elektronine bankininkyste, prašymą galite pateikti internetu. Pirma reikia prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemos:

Jei naudojatės SEB elektronine bankininkyste:

 

 1. Prisijunkite prie e-bankininkystės sistemos
 2. Paspauskite meniu nuorodą „E. paslaugos“
 3. Atsidariusiame puslapyje paspauskite nuorodą „VMI e. deklaravimas“
 4. Paspauskite mygtuką „Sutinku“ - turi atsidaryti naujas langas. (Jei pasirodys langelis „Security warning“, atsakykite „Yes“)


Jei naudojatės Swedbank internetiniu banku:

 1. Prisijunkite prie Swedbank internetinio banko
 2. Paspauskite viršutinio meniu nuorodą "Kasdienės paslaugos"
 3. Kairiojo meniu apačioje paspauskite nuorodą „E.paslaugos“
 4. Skyrelyje "VMI Deklaracijos" paspauskite mygtuką "Prisijungti"


Jei naudojatės DnB NORD banko internetine sistema:

 1. Prisijunkite prie DnB NORD banko internetinės sistemos
 2. Viršutiniame meniu spausti „E-Paslaugos“
 3. Žemesniame viršutiniame spausti „E-Valdžia“
 4. Šoniniame meniu spausti „VMI Deklaravimas“
 5. Spausti „Prisijungti“


Jei naudojatės Danske bankas internetine sistema:

 1. Prisijunkite prie Danske banko internetinio banko
 2. Paspauskite nuorodą E.vartai
 3. Paspauskite nuorodą "VMI Deklaravimas“
 4. Skyrelyje "VMI Deklaravimas" paspauskite mygtuką "Patvirtinu"1. Kadangi EDS keitėsi, jums gali pasiūlyti sudaryti naują dokumentų teikimo sutartį. Jei taip nutiks, spauskite "Patvirtinti":

2. Viršutiniame meniu paspauskite punktą "DEKLARAVIMAS", tada kairėje paspauskite nuorodą "Pildyti formą". Laukelyje "Formos kodas" įveskite "FR0512" ir paspauskite mygtuką "Filtruoti". Apačioje turėtų atsirasti FR0512 v.3 formos duomenys. Paspauskite gaublio formos piktogramą pildymui internete.


3. Jums turi atsiverti FR0512 formos naujausia v.2 versija. Patikrinkite, ar (1,3V,3P) laukeliuose yra teisingi jūsų asmens duomenys.
(5) laukelyje nurodykite mokestinį laikotarpį - 2017 metus.
(6S) laukelyje uždėkite varnelę.
(E1) laukelyje nurodykite gavėjo tipą - 2.
(E2) įveskite TJA paramos gavėjo identifikacinį numerį (300150405).
(E4) laukelyje nurodykite, kiek procentų pajamų mokesčio skiriate TJA, skiriamų procentų suma negali viršyti 2.
(E5) laukelyje nurodykite, vieną iš Jums pageidaujamų datų, taip nustatysite kiek metų planuojate skirti analogišką paramą.
4. Paspauskite "Pateikti" ir jūsų įvesti duomenys nukeliaus į VMI.


Jei nesinaudojate elektronine bankininkyste, atsisiųskite formą Microsoft Word formatu, įrašykite savo asmeninius duomenis, atspausdinkite, pasirašykite, užklijuokite į voką ir pateikite savo apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai.

Pusiau ranka, pusiau kompiuteriu užpildytos formos negalioja.

Jei esatę pasiryžę TJA veiklą galite paremti ir kitais būdais

Paramą galima suteikti pervedant į Tolerantiško Jaunimo Asociacijos atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT17 7300 0100 9207 8843, „Swedbank", AB. Skiriant paramą banko pavedimu, operacijos paskirtyje nurodykite "parama asociacijos veiklai".

Jei norite skirti paramą konkrečių idėjų ar programų įgyvendinimui susisiekite su Tolerantiško jaunimo asociacijos atstovais (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir (arba) telefonu +37068304748) ir aptarsite galimybes ir būdus kaip geriausia plėtoti žmogaus teises jau šiandien.Pagarba žmogaus teisėms neatsiranda iš niekur, o greičiausia ja gali džiaugtis tie, kurie solidariai ir universaliai prisideda plėtojant žmogaus teises. Ar orus gyvenimas nėra vertas kiekvieno iš mūsų pastangos? Jei taip, tai tu gali irgi būti tuo pokyčiu jau šiandien!

FACEBOOK PRANEŠIMAI

Draugiška ir saugi Lietuva LGBT+

 • Demokratinis pasaulis švenčia žmogaus teisių pergales - tokiose valstybėse vis daugiau gyventojų įgyja vienodas teises. Europos Sąjungoje jau liko mažiau valstybių, kuriose nėra galimybės įteisinti bendrą gyvenimą neheteroseksualiose šeimose. Tačiau kur esame mes, lietuviai? Kur link judame,...
 • Netrukus pasaulis minės Tarptautinę žmogaus teisių dieną. Lietuvoje ją pažymime ir su viltimi, ir su rūpesčiu. Šiandien LGBT+ žmonių teisėms Lietuvoje vėl grasinama: visai neseniai Seime 31 parlamentaro registruotas įstatymo projektas, kuriuo siekiama drausti teisę į lyties keitimą. „Norime...
 • Pirmoji Tolerantiško jaunimo asociacijos akademinė vasaros mokykla „Lyčių studijos ir aktyvizmas Vakaruose ir posovietinėse šalyse: teorijos, praktikos, formos” (LYSA) kartu su Vilniaus LGBT+ filmų festivaliu „Kreivės” kviečia į dokumentinio filmo apie AIDS aktyvizmo pradžią JAV...
 • Rugpjūčio 24 d. LR Seime vyks Tolerantiško Jaunimo Asociacijos (TJA) akademinę vasaros lyčių studijų mokyklą „Lyčių studijos ir aktyvizmas Vakaruose ir posovietinėse šalyse: teorijos, praktikos, formos” (LYSA) atidarysianti konferencija. Skirtingų nevyriausybinių organizacijų nariai dalysis...
 • Vasaros pabaiga su TJA ne tik karšta, bet ir labai įdomi! Rugpjūčio 22 d. startuosianti TJA lyčių studijų mokykla LYSA siūlo atvirų paskaitų ir kultūrinių renginių programą visiems! Rugpjūčio 22 d., 19 val. bare “Artistai” kviesime į susitikimą su “Sangailės vasara”...