LGBT+ draugiškos organizacijos

Tolerantiško Jaunimo Asociacija kuria LGBT+ draugiškų organizacijų katalogą ir kviečia prie jo prisijungti. Į katalogą įtraukiamos įmonės ir organizacijos, kurios laikosi nediskriminavimo politikos LGBT+ asmenų atžvilgiu - tiek darbuotojų ar tik ketinančių įsidarbinti, taip pat klientų, pirkėjų ir vartotojų. Šios organizacijos supranta, kad svarbiausia darnaus žmogaus gyvenimo, kūrybos ir vystymosi sąlyga - galimybė jaustis saugiu darbo vietoje ir aplinkoje, kurioje patyčios, priekabiavimas ar smurtas dėl seksualinės orientacijos nėra toleruojami.

Dauguma organizacijų ne tik išreiškė paramą LGBT+ asmenų teisėms, bet ir prisijungė prie Nediskriminavimo politikos memorandumo tuo pabrėždamos savo aktyvią poziciją žmogaus teisių, LGBT+ asmenų teisių apsaugos klausimu. Tolerantiško Jaunimo Asociacija kviečia nevyriausybines organizacijas, verslo ir mokslo įstaigas prisijungti prie memorandumo ir kartu kurti draugišką aplinką LGBT+ žmonėms. Viešai išreikšta parama LGBT+ teisėms ne tik padeda teigiamai stiprinti organizacijų įvaizdį visuomenėje, tačiau pritraukia ir talentingiausius šios bendruomenės darbuotojus. Tyrimai rodo, parama LGBT+ bendruomenei padeda rasti ir lojalių klientų: 71 procentas LGBT+ bendruomenėms narių mieliau perka prekes ir paslaugas iš draugiško verslo, net jei konkurentų siūlomos prekės pigesnės. O draugiškose mokslo įstaigoje studijuojantys studentai pasiekia geresnių rezultatų, dažniau jose lieka tęsti studijų, vykdo mokslinius tyrimus.

Dagiau informacijos: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

Memorandumą jau pasirašė:

1. Asociacija „In Corpore“ – kino festivalis “Kreivės“ - https://www.facebook.com/asociacija.in.corpore

2. Asociacija „Lietuvos liberalus jaunimas“ – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

3. Asociacija „Lietuvos medicinos studentų asociacija“ – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

4. Asociacija „Lietuvos sakaliukų sąjunga“ – vaikų ir jaunimo organizacija – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

5. Asociacija „Lietuvos žmogaus teisių centras“ – žmogaus teisių/lygių galimybių apsauga – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

6. Asociacija „Naujos meno formos“ – meno festivalis TARP – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

7. Asociacija „Šiaulių liberalus jaunimas" – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

8. Asociacija „Susivienijimas ŽALI.lt“ – naujos kartos Lietuvos žalieji – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

9. Asociacija „Už gyvūnų teises“ – gyvūnų teisių apsauga – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10. Asociacija Sporto klubas „Laumžirgis“ – sporto klubas Vilniuje - https://www.facebook.com/laumzirgislt/info?tab=overview

11. Kino teatras „Romuva” – vienas seniausių kino teatrų Lietuvoje, neabejingų aktyvistų sugrąžintas visuomenei - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

12. LT dizaino namai wãpsva – dizaino studija - http://instagram.com/wapsvalt

13. Mad Factory Studija – tatuiruočių studija Šiauliuose - https://www.facebook.com/pages/Mad-Factory-Tatuiruot%C4%97s-Auskarai/128195753890434?hc_location=timeline

14. Madam FuFu Salonas – stilingi kirpimai - https://www.facebook.com/MadamFuFuSalonas?fref=ts

15. Maria Cavali Photography – fotografija – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

16. Marija Jure/DeMoDed – dizaino namai - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

17. MB „Sviestas sviestuotas“ – naminis riešutų sviestas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

18. MB „Alfa reklama“ – spauda ant marškinėlių – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

19. MB „Kinomedija“ – filmavimas, fotografavimas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

20. MB „Planetos“ – kavinė “Skalvijos” kino teatre – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

21. MB „Unicorn Video“ – video dalykų gamyba ir platinimas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

22. Studija „Totemas Tattoo“ – tatuiruočių studija - https://www.facebook.com/totemastattoo

23. UAB „Asmeda“ – poliklinika – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

24. UAB „Barflai“ – restoranas, kavinė, baras, „Opium“ klubas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

25. UAB „Brand Food“ – barai “Piano man”, “Gringo”, “Alchemikas” – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

26. UAB „Budabaras“ - restoranas, kavinė, baras, naktinis klubas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

27. UAB „Depeksa“ – grožio salonas Vilniuje – www.depexa.lt

28. UAB „Gaja“ – statybos ir apdailos prekės – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

29. UAB „Gastronomai“ – baras “No Sugar” ir klubas “One Two” - https://www.facebook.com/nosugar/info?tab=overview

30. UAB „GL9“ – klubas, restoranas, baras “Studio9” - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

31. UAB „Gorila reklama“ – reklamos agentūra – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

32. UAB „Ideo LT“ – reklamos paslaugos – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

33. UAB „Jamaikė“ – stilingas ir draugiškas hostelis, baras - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

34. UAB „Kalbų erdvė“ spaustuvė, leidykla – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

35. UAB „Katakomba“ – elektroninės muzikos baras Šiauliuose - https://www.facebook.com/spacebar.siauliai?fref=photo

36. UAB „Login Conferences“ – IT konferencijos – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

37. UAB „Mushroom Agency“ – muzikos atlikėjų agentūra – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

38. UAB „Pakal Collective“ – kavinė, baras – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

39. UAB „Platinum Group“ – kompiuterių programos – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

40. UAB „Pramogų pilis“ – vynas + pokalbiai “La Boheme” – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

41. UAB „Roazhon“ – Café De Paris – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

42. UAB „Rotas“ - knygos, spauda – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

43. UAB „Salero“ – baras – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

44. UAB „Senoji raštinė“ – kanceliarinės prekės – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

45. UAB „Šešios spalvos“ – spauda, spausdinimo technika – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

46. UAB „Statybų dailos ambasada“ – statybos darbai ir apdailos medžiagos – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

47. UAB „TASTE GROUP“ – restoranas, vyninė Kaune – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

48. UAB „VEDA“ – statybos darbai, baseinai, fontanai – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

49. UAB „Verslo vystymo darbo grupė“ – terasa “Mano kiemas” - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

50. UAB „Vilnius Parties“ – barai, klubai “Kas Kas”, “Berlin” – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

51. VĮ „Kazlų Rūdos Mokomoji Miškų Urėdija“ – viskas apie mišką – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

52. VĮ „Valstybės žemės fondas“ – pažangi valstybės įmonė – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

53. VŠĮ „Humanizmo centras“ – socialinės paslaugos – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

54. VŠĮ „Intelektiniai sprendimai“ – organizacinės paslaugos, konsultavimas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

55. VŠĮ „Kauno medijų centras“ - http://www.kaunozinios.lt/ - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

56. VŠĮ „Kino pasaka“ – gero kino teatras – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

57. VŠĮ „Kultūros gurmanai“ – kultūros įstaiga - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

58. VŠĮ „Lygių galimybių plėtros centras“ – nevyriausybinė organizacija, veikanti žmogaus teisių ir lygių galimybių srityse – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

59. VŠĮ „Mano teisė“ – teisinės ir apskaitos paslaugoa – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

60. VŠĮ „Naratyvas“ – televizijos ir radijo laidų kūrimas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

61. VŠĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos“ – psichikos sveikatos paslaugų kūrimas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

62. VŠĮ „Rotas ir ko“ – knygos, spauda – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

63. VŠĮ „Tušti narvai“ – gyvūnų teises ginanti organizacija – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

64. VŠĮ „VIF“ – konkursas “Verslauk” – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

65. VŠĮ „Vilniaus tango klubas“ – tango šokio mokykla – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektas „Draugiškos visuomenės skatinimas stiprinant NVO vaidmenį“ (p. nr. EEE-NVO-K1-DP-26) finansuojamas pagal 2009-2014 metų Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo nevyriausybinių organizacijų programą Lietuvoje. Iniciatyvą remia: Austrijos Respublikos ambasada, Prancūzijos Respublikos ambasada, Ispanijos Karalystės ambasada, Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada. VŠĮ „Romų visuomenės centras“, VŠĮ „Įvairovės ir edukacijos namai“, VŠĮ „Diversity Development Group“, VŠĮ „Lygių galimybių plėtros centras“, Asociacija „Lietuvos žydų bendruomenė“, VŠĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos“, Asociacija „Lietuvos žmogaus teisių centras“

.

FACEBOOK PRANEŠIMAI