imPULSAS Kaune

imPULSAS

Tolerantiško Jaunimo Asociacijos (TJA) Kauno skyrius maloniai Jus kviečia į liepos 24-25 d. vyksiantį dviejų dienų renginį imPULSAS. Renginio tikslas – suburti NVO atstovus bendrai neįpareigojančiai diskusijai visuomenei jautriomis temomis apie patyčias, socialinę atskirtį, tolerancijos problemas ir t.t.

Renginio metu Jūsų laukia: mokomieji seminarai, vakarienė „Kultūrų virtuvė“, kurioje kviesime susipažinti su įvairių tautų ir kultūrų patiekalais, skirtingų kartų muzikos diskoteka, nakvynė viešbutyje bei pažintinė ekskursija po neatrastas Kauno vietas. Dalyvavimas renginyje (seminarai, maitinimas, nakvynė, vakarinė ir pažintinė programa) – nemokamas.

Norint dalyvauti renginyje, reikalinga išankstinė registracija. Registruotis galima iki liepos 21 d. 15:00 val. Dalyvių skaičius ribotas. Papildoma informacija ir registracija telefonais 8-645 81271 (Aurimas) arba 8-671 06106 (Gintarė) bei elektroniniu paštu kaunas@tja.lt

Renginio vieta – Centre Hotel Kaunas (Savanorių pr. 66 / Žemaičių g. 31, Kaunas) | http://www.centrehotel.lt

Renginio „imPULSAS” programa

I DIENA (2010 07 24)

 

12:00 – Registracija. Apgyvendinimas
12:30 – Renginio atidarymas, sveikinimo žodis
13:00 – Mokomasis seminaras 1 „Patyčios“. Diskusijos
(Seminaras apie mūsų visuomenėje vieną skaudžiausių problemų – patyčias. Kas tai yra? Kokios yra pažeidžiamiausios grupės? Kokie yra kovos su patyčiomis būdai? Kaip mes galime prisidėti prie kovos su patyčiomis? Seminarą ves psichologas bei socialinis darbuotojas)
15:00 – Kavos pertraukėlė
15:30 – Mokomasis seminaras 2 „Diskriminacija darbo vietoje“. Diskusijos
(Seminaras apie mažumų diskriminavimą darbe. Pristatomi teoriniai ir praktiniai aspektai, tyrimų rezultatai. Seminarą ves socialinių mokslų daktaras bei nepriklausomas sociologas Arnas Zdanevičius. Bus parodytas Europos Komisijos naujausias dokumentinis filmas apie diskriminaciją)
17:30 – Vakarienė „Kultūrų virtuvė“
(Vakarienės metu bus patiekiami įvairių kultūrų ir tautų nacionaliniai valgiai ir gėrimai, pasakojamos su tai susijusios istorijos ir legendos. Pasidalinama degustavimo įspūdžiais bei receptais)
19:30 – Laisvas laikas
22:00 – Vakarinė dalis. Diskoteka.
(Renginių serijos „Porno Melody” kūrybinė komanda „Blue Angel” klube pristato vakarėlį SUGAR DADDIES. Persipinanti įvairių laikotarpių muzika, draugiška publika, specialiai renginiui sukurta vizualizacija, kokteiliai bei kiti malonūs siurprizai įsuks Jus į karščiausią vasaros šėlsmą. imPULSAS mokymų dalyviai gaus nemokamus pakvietimus)

II DIENA (2010 07 25)

 

10:30 – Vėlyvi pusryčiai
11:30 – Darbinis seminaras „Perspektyvos“
(Seminaro metu bus vykdomas dialogas tarp TJA bei kitų NVO atstovų, keliamos mintys apie bendradarbiavimo galimybes, sąlyčio taškus bei perspektyvas. Idėjų generavimas, galimybių studija.)
13:00 – Renginio uždarymas. Dalyvavimo mokymuose pažymėjimų įteikimas.
14:00 – Ekskursija „Neatrastos Kauno vietos“
(Po oficialios renginio uždarymo dalies visi dalyviai bus pakviesti į ekskursiją po Kauno miestą. Ekskursiją ves gidas. Idėja – iš naujo atrasti Kauną, pamatyti jį kitokį. Dalyviams bus išdalintos pietų dėžutės pasistiprinimui ekskursijos eigoje)
17:00 – Atsisveikinimas / dalyvių išvykimas

Renginio imPULSAS metu veiks paveikslų paroda. Paveikslų autorė – Dailės gimnazijos abiturientė.

Renginiai iš dalies remiami Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų, vykdant paprojektį “Tolerantiško jaunimo asociacijos ir VšĮ “Pusiaukelis” institucinis ir darbuotojų bei narių socialinių kompetencijų stiprinimas” ir iš dalies remiami Jaunimo reikalų departamento, vykdant projektą „Kitoks, bet savas”.

Share:

Susiję tekstai: