Būti savimi. Gidas homoseksualiems jaunuoliams

BŪTI SAVIMI. Gidas Homoseksualiems jaunuoliams

Tolerantiško Jaunimo Asociacija primena apie asociacijos išleistą knygelę, kuri skirta žmogui lengviau suprasti savo seksualinę orientaciją ir, jeigu ji yra „kitokia“, priimti pozityviai. Knygelė taip pat padės geriau suprasti savo homoseksualius arba biseksualius draugus. 14–18 metų amžiaus jaunuoliai, besielgiantys kiek kitaip, nei reikalauja suaugusiųjų įdiegtos ir mokykloje bendraamžių primetamos taisyklės, neretai kenčia stiprius vidinius išgyvenimus, girdi patyčias, yra žeminami. Tiems, kurie nepritampa dėl savo seksualinės orientacijos, yra ypač sudėtinga, nes dėl aplinkoje vyraujančių normų pasikalbėti apie šias problemas nėra su kuo.

BŪTI SAVIMI. Gidas Homoseksualiems jaunuoliams
BŪTI SAVIMI. Gidas Homoseksualiems jaunuoliams
 Knygelė turėtų padrąsinti jaunus žmones priimti savo homoseksualumą ar biseksualumą, su juo susigyventi ir drąsiai jaustis dėl savo ateities. Svarbiausia yra suprasti, kad homoseksualus žmogus nėra niekuo prastesnis už kitus, net jei kai kurie aplinkiniai bando įteigti priešingai.

Tolerantiško Jaunimo Asociacijos nariai šią knygelę rengė labai nuoširdžiai, prisimindami sunkią bei džiuginančią savo gyvenimo patirtį. Įveikę daug sunkumų, šeimoms bei draugams atskleidę savo orientaciją, susiradę daugybę į save panašių draugų ir dabar kovojantys už gėjų, lesbiečių ir biseksualų teisę nesibaiminant gyventi visavertį gyvenimą, knygelės sudarytojai dalijasi patirtimi su tais, kurie dar tik žengia pirmuosius savęs pažinimo žingsnius.

Rašydami autoriai rėmėsi geraisiais užsienio metodinės literatūros pavyzdžiais, o pasitelkę Lietuvoje gyvenančių homoseksualių žmonių patirtį ir atliktų tyrimų duomenis, knygelę pritaikė vietos aktualijoms.

Tolerantiško Jaunimo Asociacija, siekdama palengvinti Jūsų gyvenimą ir atsakyti į kylančius klausimus, kviečia Jus parašyti į Tolerantiško Jaunimo Asociaciją el. adresu info@tja.lt ir mes mielai Jums NEMOKAMAI išsiųsime knygelę.

Knygelę galite ir parsisiųsti spaudžiant čia.

 

Share:

Susiję tekstai: