Knyga „Gintarinė širdis“ keliauja pas Jus!

Gera žinia tiek mažiems, tiek dideliems – pasakų knyga „Gintarinė širdis“ išleista iš naujo!

Tai antrasis, pataisytas „Gintarinės širdies“ leidimas. Knygoje kalbama apie šių dienų socialines problemas: patyčias mokykloje dėl išskirtinės išvaizdos, neįgalumą, tėvų emigraciją, romų integraciją ir kitokios šeimos modelius: gyvenimą atskirai nuo vieno iš tėvų ar šeimas sukuriančius vienos lyties asmenis.  Šiame leidinyje rasite ne tik šešias pasakas, bet ir praktines rekomendacijas tėvams, globėjams bei pedagogams, kaip skaityti konkrečias pasakas. Leidinį puošia pačios autorės sukurtos, akvarele lietos iliustracijos.

Perskaitę visas pasakas, pastebėsite, kad visi jose veikiantys mokytojai („Mergaitėje su baltomis pirštinaitėmis“, „Laimės kūdikyje“, „Stebuklingame smuikelyje“) yra išmintingi ir pasiruošę išklausyti vaiką, kartu paieškoti išeičių iš keblių situacijų. Lygiai tokie pat išmintingi yra karaliai (išskyrus vieną valdovą) ar tėvai. Vaikui, bandančiam suprasti, kokiame pasaulyje jis gyvena, suaugusiųjų pagalba yra labai svarbi. Būkime vienu iš jų.

Galimybę šią įvairovės literatūrai priskiriamą knygą įsigyti suteikia Tolerantiško jaunimo asociacija, VšĮ Įvairovės ir edukacijos namai, Lygių galimybių plėtros centras ir Lietuvos žmogaus teisių centras.

Knygos kaina ‒ 7.25 Eurus. Registruokitės ir gausite instrukcijas, kaip įsigyti knygą:

http://goo.gl/4wWEJs

Jei norite prisidėti prie to, kad knygos nemokamai pasiektų Lietuvos miestų bei kaimų bibliotekas, prisijunkite prie kampanijos:

http://goo.gl/4vx1Yu

Share:

Susiję tekstai: