Tęsiasi kampanija prieš smurtą

Gruodžio 10 d. minėjome ne tik tarptautinę žmogaus teisių dieną. VšĮ Ante Litteram, kartu su partneriu Tolerantiško jaunimo asociacija (TJA), vykdydami projektą „Kampanija prieš smurtą pažeidžiamų asmenų šeimose“, surengė visuomenei atvirą socialinį renginį-diskusiją.

Šio renginio metu aptartas miuziklas „Rent“, nagrinėjantis socialiai jautrias temas, taip pat aptarta akcija „16 aktyvumo dienų prieš smurtą“. Buvo nagrinėjamas smurto reiškinys bendrame socialiniame kontekste ir jo pasireiškimas konkrečiais atvejais artimoje aplinkoje. Svarstyta, ką visuomenė turėtų daryti mažinant smurto, diskriminacijos, socialinės atskirties apraiškas.

Primename, kad projekto „Kampanija prieš smurtą pažeidžiamų asmenų šeimose“ tikslas – vykdyti smurto artimoje aplinkoje prevenciją šeimose ir socialiniuose junginiuose, kuriuose yra pažeidžiamų grupių atstovų (migrantų, pabėgėlių, LGBT+), tuo pačiu skatinant šių pažeidžiamų grupių ir jų šeimų socialinės atskirties mažinimą ir didinant socialinę integraciją. Projektas pasibaigs šių metų gruodį. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Share:

Susiję tekstai: