ChemSeksas. Ar galima sumažinti žalą?

Chemseksas – tai sąmoningas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas lytinio akto metu. 

Svarbu pabrėžti, kad chemseksas padidina riziką užsikrėsti ŽIV ir kitomis lytiškai plintančiomis infekcijomis, be to, tai gali turėti neigiamos įtakos asmens darbui, socialiniam gyvenimui, santykiams, psichinei bei emocinei sveikatai ir gerovei.

Chemseksas kelia didelę riziką, tačiau ją galima valdyti ir taip sumažinti sau ir kitiems keliamą žalą. Vis tik, netikslinga manyti, kad, uždraudus psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, chemseksas išnyks, todėl itin reikšminga susipažinti ir suprasti chemsekso reiškinį, kokias rizikas jis kelia ir, apskritai, kur slypi jo ištakos ir kaip šis reiškinys evoliucionuoja.

Apie visus šiuos klausimus diskutuosime spalio 7 d., penktadienį, 17.30 – 19.00 val. Naktiniame Vilniaus Avilyje (Vilniaus g. 22, Vilnius, The Classroom), kur suteiksime informacijos apie pirmąją pagalbą nelaimingų atsitikimų atvejais ir būdus, kaip sumažinti riziką bei žalą.

Renginį organizuoja Tolerantiško jaunimo asociacija bendradarbiaudama su Asociacija „Demetra“ ir Checkpoint – ŽIV prevencijos centru. Edukacinį užsiėmimą ves gydytojas – seksualinės sveikatos konsultantas. Edukacinį užsiėmimą, ves gydytojas.

Renginys atviras, nemokamas.

iki susitikimo penktadienį!

Share:

Susiję tekstai: