Kvietimas į 7-ąją TJA stovyklą

Žygis baidarėmis

Maloniai kviečiame į Tolerantiško jaunimo asociacijos  stovyklą „Kitoks, bet savas“ – stovyklą, skirtą pagarbos ugdymui ir tolerancijos skatinimui. Tai jau antroji šią vasarą rengiama stovykla TJA nariams ir bendraminčiams.

Pagrindinis stovyklos tikslas – suburti tolerancijos vardan norintį veikti jaunimą ir kartu imtis aktyvios veiklos! Jos metu pasitikrinsime savo žinias apie žmogaus teises ir užpildysime žinių spragas, sužinosime apie svarbiausius žmogaus teisių istorijos įvykius, susipažinsime su TJA veikla. Pramoginėje stovyklos dalyje aktyviai leisime laiką gamtoje, žaisime ugdomuosius žaidimus, o smagiausia iš numatomų veiklų – baidarių žygis viena iš Varėnos rajone esančių upių.

Ši stovykla kitokia nei įprastos TJA stovyklos, tuo, kad gyvensime gamtoje, palapinėse, tad būkite nusiteikę vakaronėms prie laužo bei nuotykiams plaukiant baidarėmis.

Jei nori pasidalinti savo mintimis su bendraminčiais ir smagiai bei turiningai praleisti laiką – kviečiame jungtis prie mūsų.

Bendra informacija

Laikas: rugpjūčio 28 d. vakaras – rugpjūčio 30 d. popietė.
Vieta: poilsiavietė Varėnos rajone.
Tema: žmogaus teisių istorija.
Stovyklos metu numatoma:

  • Kūrybiniai žaidimai
  • Darbas grupėse
  • Plaukimas baidarėmis
  • Nakvynė palapinėse
  • Bei kitos veiklos

Stovykloje Jūsų laukia smagi ir veikti nusiteikusi komanda, maitinimas, žygis baidarėmis, gyvenimas palapinėse, linksmas laisvalaikis. Veikloje dalyvių aktyvumas būtinas.

Visų norinčių dalyvauti TJA stovykloje prašome užpildyti dalyvio anketą ir atsiųsti ją adresu stovykla@tja.lt iki rugpjūčio 10 d.

Stovykla nemokama. Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos tel. +370 645 68743 arba el. paštu stovykla@tja.lt


Stovyklos organizavimo komanda

Share:

Susiję tekstai: