Naujasis socialinių vakarų sezonas: paruošėme daug staigmenų

Naujasis socialinių vakarų sezonas: paruošėme daug staigmenų

Startuoja naujasis socialinių vakarų sezonas

Naująjį socialinių vakarų sezoną Tolerantiško Jaunimo Asociacija (TJA) pradės jau spalio 1-ąją. A. Jakšto gatvėje įsikūrusi jaunimo organizacija planuoja gerokai atnaujinti ir išplėsti nuo rudens prasidėsiančią socialinių vakarų programą.

2009-ųjų metų sezone TJA kiekvieną savaitę penktadieniais rengė socialinius vakarus, kurių metu buvo siūlomos LGBT tematikos filmų peržiūros arba stalo žaidimų vakarai. Anksčiau vykusių TJA socialinių vakarų metu pristatyti įvairaus pobūdžio, problematikos, tematikos ir žanro filmai, diskusijos įvairiomis temomis, užsiėmimai kūrybinėse dirbtuvėse, stalo žaidimų vakarai ir pan.

Tolerantiško Jaunimo Asociacija siekdama įvertinti vykstančius socialinius vakarus jau birželio mėnesį vykdė TJA narių ir GayLine.lt vartotojų apklausą ir remdamasi gautais apklausos duomenimis nustatė pagrindines būsimų veiklų gaires bei tobulino naujojo socialinių vakarų sezono renginių tinklelį.

Apie Tolerantiško Jaunimo Asociacijos organizuojamus renginius visada galima sužinoti TJA svetainėje, TJA Facebook puslapyje ir atnaujintame GayLine.lt renginių kalendoriuje. Naująjame socialinių vakarų sezone TJA planuoja tęsti filmų peržiūrų tradiciją ir pristatyti nemažą pluoštą naujų, dar nerodytų ir vertų dėmesio filmų, tarp kurių – Mysterious Skin (2004), Shelter (2008), C.R.A.Z.Y. (2005), Le temps qui reste (2005), Breakfast With Scot (2007), Get Real (1998), Veselchaki (2009), A Single Man (2009) ir daugelis kitų.

Penktadieninius socialinius vakarus naująjame sezone planuojama rengti dažniau ir TJA narius, draugus bei bendraminčius dalyvauti įvairiose veiklose kviesime nuo šiol daugiau nei tris kartus per savaitę. Remiantis vasaros pradžioje TJA rengtoje apklausoje išsakytomis mintimis, renginiai vyktų labiausiai tam tinkamomis dienomis – ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Šalia jau įprastų filmų peržiūrų ir stalo žaidimų vakarų, jau dabar siūloma dalyvauti vienalyčių porų šokių vakaruose, įvairiuose mokymuose, diskusijose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Visų susidomėjusiųjų taip pat laukia įvairūs nauji siurprizai bei kitos pramogos, kurių šiuo metu visų dar nenorime atskleisti.

Daugiau nuomonių – daugiau galimybių

Likus mažiau nei savaitei iki TJA socialinių vakarų sezono atidarymo, Tolerantiško Jaunimo Asociacija, siekdama išgirsti ir sureaguoti į kuo daugiau nuomonių bei atsiliepimų, tiek ankstesnės apklausos dalyvius, tiek dar nespėjusius išreikšti savo nuomonės, kviečia dalyvauti dar vienoje anonimiškoje internetinėje apklausoje. Apklausoje dalyvauti galima iki spalio 1 dienos imtinai. Pradėti pildyti apklausos anketą galima jau dabar, paspaudus šią nuorodą – http://bit.ly/cpN7Yf

„Socialiniai vakarai organizacijoje tapo vienu populiariausių būdų rasti naujų draugų, pažinti save ir aplinką. Šiandien socialiniai vakarai juos rengiantiems padeda tapti savarankiškesniais, organizuotesniais bei sugebančiais realizuoti įvairias visuomenines idėjas, tai – būdas tapti laisvesniais ir vieningais kovoje už žmogaus teises. Todėl labai svarbu sukaupti kuo daugiau nuomonių kaip visa tai daryti kokybiškai, suderinant platesnio žmonių rato poreikius“, – teigia Tolerantiško Jaunimo Asociacijos valdybos pirmininkas Artūras Rudomanskis.

Būk aktyvus – dalyvauk!

Visiems norintiems būti ne tik žiūrovais ar socialinių vakarų dalyviais, bet ir organizuoti įvairius TJA renginius bei prisijungti prie kitų TJA veiklų, šį trečiadienį 18 val. TJA kviečia į naujai buriamo TJA socialinio laisvalaikio grupės susitikimą Tolerantiško Jaunimo Asociacijos patalpose (A. Jakšto 9 -133, Vilniuje). Su savimi siūloma atsinešti minčių, idėjų, pasiūlymų, norų ar vilčių. TJA primena, jog laiškai su pastabomis, patarimais, pasiūlymais ir kritika, visada laukiami ir el.paštu – info@tja.lt.

Share:

Susiję tekstai: