Susitikimas – diskusija su TJA valdybos pirmininku Artūru Rudomanskiu

Tolerantiško jaunimo asociacija (TJA) šiais metais skaičiuoja jau septintus veiklos metus. Siekdami glaudžiau bendradarbiauti su kiekvienu iš Jūsų, norime trumpai pristatyti asociacijos narių ir draugų nuveiktus darbus bei veiklas, kurias mes vykdėme skatindami pagarbą ir gindami žmogaus – LGBT − teises.

Šį penktadienį visus norinčius plačiau susipažinti su Tolerantiško Jaunimo Asociacijos bei TJA Kauno skyriaus 2012-iems metams planuojama veikla, kviečiame į susitikimą – diskusiją su Tolerantiško jaunimo asociacijos valdybos pirmininku Artūru Rudomanskiu. Susitikimas vyks TJA Kauno skyriaus patalpose (Savanorių prospektas 66 – 220). Pradžia 18 val.

Jau dabar ar susitikimo metu maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų bei TJA Kauno skyriaus veiklos. Jeigu Jūs matote (ir turite galimybių) kaip kai kurias veiklas įgyvendinti jau dabar, tai nedelskite – juk visa tai, ką darome, yra ir dėl mūsų pačių. Net jeigu ir negalėsite dalyvauti susitikime, primename, jog visada laukiame Jūsų laiškų su Jūsų idėjomis bei pasiūlymais, adresu – info@tja.lt

TJA socialinio vakaro metu, kaip jau turbūt visiems jau tapo įprasta, vaišinsimės arbata, kava ir saldžiais užkandžiais. Po susitikimo – diskusijos, vakarą kviečiame pratęsti LuLu (Laisvės al. 54) vyksiančioje „Maldos už Bobį” („Prayers for Bobby”) filmo peržiūroje. Biografinę dramą lietuviškai subtitravo „Kinas Be Popcorno”.

Filmo „Prayers for Bobby” (2009) peržiūra
https://www.facebook.com/events/292658387501348/

Share:

Susiję tekstai: