Kviečiame į diskusija su Stuart Milk

Diskusijos „Žmogaus netektis kaip žmonijos progreso kaina“ organizatoriai

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti diskusijoje „Žmogaus netektis kaip žmonijos progreso kaina“. Diskusijoje dalyvausiantis Stuart Milk, LGBT teisių aktyvistas, politikas, vienas iš Harvey Milk fondo įkūrėjų iš Jungtinių Amerikos Valstijų kartu su diskusijos dalyviais aptars pilietinių LGBT teisių plėtrą ir galimas perspektyvas.

Diskusiją moderuos dr. Rimvydas Baltaduonis. Renginys vyks 2013 m. liepos 25 d. 17.30 val. Šiuolaikinio meno centro skaitykloje, Vokiečių g. 2, Vilnius.

Informacija apie renginį kviečiame pasidalinti su draugais ir artimaisiais bei visais suinteresuotais asmenimis, o apie dalyvavimą prašome informuoti tel. 8 678 24 252 arba el. paštu egle@tja.lt iki š. m. liepos 24 d. 16:00 val.

Renginyje sveikinimo žodį tars Seimo narė prof. Marija Aušrinė Pavilionienė, projekto „Different people – same love“ dalyviai pristatys meninį pasirodymą. Po diskusijos visus norinčius ir galinčius pakviesime į kūrybines dirbtuves skirtas Baltic Pride eitynėms pasirengti, kurias ves Clare B Dimyon, kuriai Karalienės Elžbietos II ordinas buvo įteiktas už žmogaus teisių plėtra rytų ir vidurio Europoje.

Organizatoriai: Tolerantiško jaunimo asociacija, Jungtinių Amerikos valstijų ambasada Lietuvoje, Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė GayLine.lt, VšĮ „Įvairovės ir edukacijos namai“, Lentvario jaunimo centras, PRIDE Solidarity, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga, Šiuolaikinio meno centro skaitykla.

 

Diskusijos  „Žmogaus netektis kaip žmonijos progreso kaina“ PROGRAMA
2013-07-25
Šiuolaikinio meno centro skaitykloje, Vokiečių g. 2, Vilnius

17.00-17.30

Sutikimas, kava

17.30-17.50

Sveikinimai:

Aušrinė Marija Pavilionienė, LR Seimo narė, profesorė

Artūras Rudomanskis, Tolerantiško Jaunimo Asociacijos valdybos pirmininkas

Projekto „Different people – same love“dalyvių meninis pristatymas

17.50 -18.50

Stuart Milk diskusija „Žmogaus paaukojimas kaip žmonijos progreso kaina“ Moderuoja dr.Rimvydas Baltaduonis.

Stiuartas Milkas (Stuart Milk) yra atviras gėjus, remiantis LGBT+ bendruomenes visame pasaulyje per įsteigtą Harvio Milko fondą. Būtent jis atstovavo Milkų šeimą atsiimant jo dėdei skirtą Laisvės medalį, kuriuo 2009-aisiais metais JAV prezidentas B. Obama apdovanojo H. Milką po mirties.

Nuorodos:

Apie Harvey Milk lietuviškai: http://lt.wikipedia.org/wiki/Harvey_Milk

Harvio Milko fondas: http://milkfoundation.org/about/

18.50-19.00

Individualūs pokalbiai su Stuart Milk.

Bendra nuotrauka su svečiu.

19.00-20.00…

Kūrybinės pasirengimo eitynėms dirbtuvės.

Koordinuoja Clare B. Dimyon, MBE.

Renginio atmosferą sukurs grupė „Betty“, „Emmy“ ir BMI apdovanojimų laureatės iš Jungtinių Amerikos Valstijų

Renginio organizatoriai ribotai turės didelio formato popieriaus, vaškinių kreidelių ir kitokių priemonių. Būsime dėkingi, jei turintieji galimybę su savimi atsineš dirbtuvėms reikalingų priemonių.

Keliaukime drauge eitynėse už lygybę (Baltic pride) Registruotis čia.

Draugaukime socialiniame tinkle facebooke. Spausti čia.

Share:

Susiję tekstai: