Seminaras, dovanos ir nemokami tyrimai saugesniam LGBT seksualiniam gyvenimui

Pasaulio sveikatos organizacija 1988 m. gruodžio 1-ąją dieną paskelbė Pasaulio kovos su AIDS diena. Lietuvoje ši diena minima nuo 1991-ųjų metų, siekiant padidinti visuomenės informuotumą apie ŽIV/AIDS. Tolerantiško jaunimo asociacija šiai dienai taip pat skyrė savo renginį, kuris vyks šį šeštadienį, TJA biure Vilniuje.

„Pasitikrinti dėl ŽIV niekada nėra per vėlu!”- toks visame pasaulyje minimos šiemetinės AIDS dienos moto. “Laiku nustatyta infekcija leidžia žmogui kontroliuoti savo ligą ir tuo pačiu apsaugoti kitus nuo ŽIV užkrato.

Šį šeštadienį (gruodžio 4 d.) TJA, minėdama Tarptautinę AIDS dieną, kviečia į ŽIV/ AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacijos „Demetra” rengiamą diskusiją-seminarą LGBT žmonėms. „Demetra“ vardas puikiai žinomas ir visame pasaulyje – tai puikių specialistų komanda: socialiniai darbuotojai, psichologai, medikai, mokymų treneriai ir įvairių sričių savanoriai-specialistai.

Seminare kartu su organizacijos „Demetra” vadove Svetlana Kulšis dalyvaus ir Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro projektų koordinatorė Lietuvai Loreta Stonienė.

Kalbėsimės apie tai, jog seksualinis gyvenimas turėtų būti ne tik teikiantis malonumą, sukeliantis stiprias emocijas ar jausmus, bet ir saugus. Seminaro metu specialistai pasakos apie apsisaugojimo priemones, taisyklingą jų naudojimą. Sužinosime, ką reiškia raidžių kombinacija ŽIV, ir ką daryti, kad tai netaptų mūsų kasdienybe. Jaukioje aplinkoje dalinsimės savo patirtimi, susipažinsime su užsienyje išleista literatūra, lytinio gyvenimo klausimais. Paneigsime tendencingus mitus, galėsime užduoti visus rūpimus klausimus seksualumo tema.

Dalyvavimas TJA socialiniame vakare, žinoma, nemokamas. Jūs atsinešate gerą nuotaiką ir šypseną, o TJA vaišina arbata, kava ir saldžiais užkandžiais. Diskusijos-seminaro dalyviams „Demetra” dovanos mažas dovanėles saugesniam gyvenimui. Kontaktai pasiteiravimui – andrius@tja.lt Maloniai kviečiame! 😉

Renginys prasideda 18.30 val. Tolerantiško jaunimo asociacijoje adresu Jakšto 9-133, Vilnius. Šeštadienį nuo 16 val. daugiau info tel.: 8 (5) 261 8483.

Dėmesio! Renginio metu gydytoja nemokamai darys anoniminius sveikatos dėl lytiškai plintančių ligų tyrimus. Taigi puiki proga pasitikrinti.

* visiems TJA socialinio vakaro dalyviams Vilniaus klubas „SOHO” dovanoja pakvietimus, su kuriais įėjimas į klubą iki 24 val. NEMOKAMAS! Šį šeštadienį „SOHO” klube – žiemos sezono atidarymas!

 

 

Tolerantiško jaunimo asociacijos informacija

Share:

Susiję tekstai: