Naujasis socialinių vakarų sezonas stebins naujovėmis!

Naująjį socialinių vakarų sezoną Tolerantiško Jaunimo Asociacija (TJA) pradės jau rugsėjo 16 dieną griausmingu vakarėliu, kuriame laukiame visų TJA narių, draugų ir tų, kurie pirmą kartą išgirdo TJA vardą. Susitikimo metu supažindinsime su nauja socialinių vakarų koncepcija, pabendrausime, padiskutuosime ir visi drauge pasižiūrėsime šmaikštųjį kino filmą „Boat Trip“ (2002).

Kokios naujienos TJA draugų lauks šį sezoną

Atsižvelgiant į jūsų jau pamėgtą socialinių vakarų koncepciją, TJA ir toliau kvies į LGBT kino filmų ir stalo žaidimų vakarus. Siekdami paįvairinti jau turimų kino filmų sąrašą kviečiame ir jus prisidėti bei pasiūlyti daugiau LGBT tematikos filmų, kuriuos galėtume visi kartu pasižiūrėti (filmus reikėtų siūlyti adresu gerda@tja.lt).

Kiekvieną mėnesio trečiajį ketvirtadienį Tolerantiškas jaunimas jus kvies diskusijai prie arbatos puodelio. Naujasis projektas „Arbata+“ pasižymės tuo, kad kartą per mėnesį rinksimės tam, kad pakalbėtume mums (t.y. LGBT jaunimui) aktualiomis temomis.

Dar viena naujiena – tradicinių (ir komercinių) švenčių minėjimas TJA biure. Lietuvoje vis populiarėjančio Haloweeno metu skopsime moliūgus ir visą vakarą bauginsime vieni kitus baisiomis istorijomis, šv. Kalėdų išvakarėse puošime Kalėdų eglutę, rašysime vieni kitiems laiškus ir giedosime kalėdines giesmes. O šv. Valentino proga visi kartu ištarsime „myliu“ savo artimam ir mylimam žmogui.

Sezono metu taip pat organizuosime įvairius seminarus ir susitikimus, kurių metu turėsime galimybę daugiau sužinoti apie biseksualumą, lytinę tapatybę, atsivėrimo (Coming out‘o) reikšmę ir kitas temas.

Ar 2011 metais bus organizuojami Vienalyčių Porų Šokių Vakarai (VPŠV)?

Į šį klausimą gali atsakyti kiekvienas iš jūsų.  Jei jauti aistrą šokiams ir norėtum išmokti keletą šokių judesių, susisiek su mumis ir mes būtinai apsvarstysime apie VPŠ vakarus. VPŠV kontaktai – gerda@tja.lt arba 8(679) 00638 (Gerda).

Būk aktyvus ir nelik tik stebėtoju!

Jei turi idėjų, kurios kirba tavyje, tačiau nežinai kur jas realizuoti – atlėk į TJA biūrą (A. Jakšto g. 9 – 133, Vilnius) ir mes būtinai aptarsime ir įtrauksime tavo veiklą į naująjį Tolerantiško Jaunimo Asociacijos sezoną.

2011 – 2012 metais TJA taria:“pats laikas atsigręžti į kiekvieną“. Taigi Nuo šiol mūsų biuro durys dar atviresnės jums. Nebijok, jei tik šiais metais atvykai į Vilnių ir nerandi savęs – užsuk į TJA. Būtinai surasime laiko išgerti arbatos ir pasikalbėti.

Share:

Susiję tekstai: