Pasibaigė Tolerantiško Jaunimo Asociacijos organizuotų renginių savaitė

Tarptautinės Tolerancijos dienos išvakarėse, lapkričio 15 dieną, Tolerantiško Jaunimo Asociacija (TJA) kvietė į kino centrą „Skalviją“, kuriame buvo pristatytas režisieriaus Mindaugo Survilos dokumentinis filmas „Stebuklų laukas“.  Renginio pradžioje TJA renginių koordinatorė, Gerda Staškevičiūtė, trumpai pristatė kino filmą bei padėkojo kino studijai „Monoklis“, kurios dėka Vilniaus gyventojai ir svečiai turėjo galimybę nemokamai pamatyti šį filmą. G.Staškevičiūtės teigimu pažintis su Budos miško gyventojais ne tik sukrečia, bet ir priverčia susimąstyti apie greta mūsų kitaip gyvenančius žmones: „filmo metu nejučia pradedi mąstyti apie būtį, apie šalia esančius žmones ir stebėtis, kaip tie Budos miško gyventojai, gyvendami rodos tokiomis sunkiomis sąlygomis, randa kuom džiaugtis, šypsosi ir tiki gyvenimu. Toks patyrimas gali pakeisti požiūrį į viską“.

 Lapkričio 16 dieną, kurią 1995 metais UNESCO paskelbė tarptautine Tolerancijos diena, TJA kvietė paminėti 6-ąjį Asociacijos gimtadienį. Renginys prasidėjo įspūdingu „Tolerancijos aitvaro“ leidimu prie Baltojo tilto, vėliau gausiai susirinkę TJA nariai ir draugai žaidė įvairius žaidimus, bendravo, apžvelgė fotonuotraukas iš įvairių Asociacijos organizuotų renginių bei pasidžiaugė pačiais veikliausiais Vilniaus ir Kauno TJA savanoriais, kurie buvo apdovanoti padėkos raštais. Vakaro kulminacija tapo organizatorių staigmena, t.y. dangaus žibintų paleidimas į dangų bei didžiulis TJA tortas.

Užbaigiant tarptautinei Tolerancijos dienai skirtą renginių savaitę, Tolerantiško Jaunimo Asociacijos multikultūrinio ugdymo specialistai Artūras Rudomanskis ir Eglė, kvietė sudalyvauti renginyje „Tolerometras“ ir kartu pamėginti pasitikrinti savo tolerancijos lygį.

Džiaugiamės renginiuose aktyviai dalyvavusiais  asmenimis ir kviečiame visus į ateityje būsiančius TJA renginius.

Tolerantiško Jaunimo Asociacijos informacija

Akimirkos:

Share:

Susiję tekstai: