Paremkite TJA strategines bylas – visų žmonių teisę kurti šeimą Lietuvoje!

Tūkstančiams Lietuvos žmonių ir porų Kalėdinis ir Naujametinis džiaugsmas bus aptemdytas, nes valstybė ne visiems leidžia kurti šeimą ir džiaugtis savo santykiais. Žadėtasis Civilinės partnerystės įstatymo projektas vėl atidėtas kitiems metams, bet net ir jį priėmus niekas nepasikeistų: vienos lyties poros nebūtų laikomos šeima, neįgytų jokių su šeimos ryšiais susijusių teisių ir galimybių.

Iš 27 Europos Sąjungos valstybių net 14-oje yra įteisintos vienos lyties asmenų santuokos, dar 7-iose yra įteisinta civilinė partnerystė, o dar 2-ose numatyta kitokia teisinės kohabitacijos forma. Lietuva yra absoliučioje mažumoje – ji patenka tarp 4 ES valstybių, kuriose vienos lyties poroms nenumatyta nei santuoka, nei partnerystė, nei kitoks teisinis pripažinimas.

Laikas pasakyti – gana!

Gana būti Europos autsaideriais, gana žeminti savo tarptautinę reputaciją ir niekinti žmonių orumą. Visi turi teisę į šeimą. Tai svarbu ir tarptautinėms bendrovėms, veikiančioms Lietuvoje, nes jose dirba daugybė žmonių, kurie negali Lietuvoje jaustis visaverčiai ir kurti šeimos su savo mylimaisiais, tai neatitinka šiuolaikiškų vakarietiškų tarptautinių įmonių vertybių. Tai svarbu ir kiekvienam iš mūsų – kiekvienas savo giminėje turime LGBT+ žmonių, ir bus gėda pažiūrėti jiems į akis, jeigu dėl jų gerovės ir lygybės nieko nedarysime. Galiausiai ir patys kaip bendruomenė turime kovoti už savo teises.

Tolerantiško Jaunimo Asociacija nebetiki politikų beviltiškais pažadais ir kviečia visus neabejingus asmenis, įmones ir organizacijas paremti mūsų iniciatyvą – MES EINAME Į TEISMĄ. Jau turime dvi ryžtingas vienos lyties asmenų poras, kurios pasiryžo teisme ginti savo teises. Viena pora siekia sudaryti šeimą Lietuvoje, o kita pora siekia Lietuvoje užregistruoti užsienyje sudarytą santuoką.

Mes kovosime iki galo, prireikus – ir tarptautiniuose teismuose. Teisminė gynyba, atstovavimas, advokatų paslaugos kainuoja brangiai, todėl prašome Jūsų visų paremti mūsų iniciatyvą. Padovanokime visiems teisę į orią šeimą Lietuvoje!

Mūsų iniciatyvą galite paremti contribee platformoje.

Tolerantiško Jaunimo Asociacija

Share:

Susiję tekstai: