Lytinio švietimo seminaras

Kviečiame. Liepos 21 d. (penktadienį) 17:30 organizuojamas lytinio švietimo seminaras / mokymai (Vilniaus g. 22). Užsiėmimai truks apie 3-4 val. Lytinio švietimo seminaras organizuojamas siekiant kelti Tolerantiško jaunimo asociacijos narių kompetencijas ir jo dalyviai mokysis apie mokslu grįstą lytinį ugdymą. Seminarą ves Karolina Motiejūnaitė, ji pasidalins svarbia informacija, pagrindinėmis temomis apie kurias kalba mokyklose, taip pat asmenine patirtimi vedant tokius užsiėmimus ir kylančius iššūkius, bus galima jos paklausinėti visokių įdomių su tema susijusių dalykėlių.

Antrojoje mokymų dalyje turėsime diskusiją, apsitarsime, kokios temos mūsų organizacijai atrodo svarbiausios ir pabandysime pasiruošti patys vesti tokius užsiėmimus. Šių mokymų idėja tokia, kad sudalyvavę savanoriai galės vesti lytinio švietimo pamokėlę mokykloje/jaunimo centre/tja renginiuose.

Labai kviečiame visus, kuriuos domina prisijungti!

Parašykite tja el. paštu, jei norėsite dalyvauti ar šiaip turite klausimų

Renginys yra nemokamas ir įgyvendinamas parėmus Jaunimo reikalų agentūrai paga projektą „Rainbow Challenge”.

Austėja Lukminaitė

—————————

Tolerantiško Jaunimo asociacija sukūrė programėlę „Rainbow Challenge“, kuri gimė iš susirūpinimo, kad Lietuvoje LGBT+ žmogaus teisių padėtis nėra gera ir dėl to turime solidariai veikti. Visoje Lietuvoje yra gana daug žmonių, kurie nors ir nedideliu indėliu norėtų keisti situaciją į gerą, tačiau nežino kaip. Dalis mūsų ieško idėjų, kokių veiklų imtis, kurios didintų LGBT+ asmenų lygiateisiškumą. Visgi dar susiduriame su aplinkybėmis, kai ne visas jas galime įgyvendinti dėl baimės prarasti asmeninį saugumą. Parsisiųskite programėlę į savo telefoną ir sudalyvavę šiame renginyje kaupkite vaivorykštes. Jas vėliau galėsite iškeisti į malonius prizus, sekite savo aktyvumą, ir palyginkite savo regioną su kitais.

Share:

Susiję tekstai: