Tolerantiško Jaunimo Asociacija kviečia savanoriauti!

Matai žmogaus teisių srityje vykstančias permainas ir nori tapti jų dalimi? Prisijunk prie naujos TJA savanorių programos „Aš – progreso dalis“ ir panaudok savo sumanumą, iniciatyvumą ir norą veikti  tam, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems.

Kaip tai vyks: kviesime 12 motyvuotų ir energingų savanorių keturių mėnesių programai, kurios metu rengsimės „Euro Pride“ eitynėms Rygoje, organizuosime kasmetinę TJA stovyklą bei akademinę lyčių studijų vasaros mokyklą, kursime erdvę, atvirą tavo pasiūlymams, kūrybingumui ir norui tobulėti.

Kaip dirbsime: subūrėme patyrusių, tačiau kartu su tavimi tobulėti norinčių savanorių mentorių ir koordinatorių komandą, kuri padės tau įvertinti savo gebėjimus, užsibrėžti tikslus ir mokytis, kaip juos įgyvendinti.

Nuo ko pradėsime: gegužės 30 – 31 d. rengsime mokymus, geriau vieni kitus pažinsime, atrasime savo stipriąsias ir silpnąsias vietas, tapsime komanda ir pradėsime rengtis iniciatyvoms, kurios mums visiems labai svarbios.

Kaip prisijungti: iki gegužės 11 d. užpildyk trumpą anketą, kurioje tavęs prašome pasidalinti savo mintimis, kas motyvuoja prisijungti prie šios savanorystės programos ir papasakoti apie savo įgūdžius. Klausiame, nes norime suprasti, kaip geriausiai galėtume panaudoti tiek tavo turimus gebėjimus, tiek sukurti erdvę, kurioje jie augtų ir tobulėtų.

Ko išmoksi: tobulinsi savo organizacinius, strateginio mąstymo, kūrybiškumo ir komandinio darbo gebėjimus, geriau suprasi LGBT problematiką ir žmogaus teisių aktyvizmo iššūkius.

Kaip sužinosi: gegužės 18 d. visiems atrinktiems savanoriams nusiųsime el. laišką ir informuosime apie tai, kad esate kviečiami prisijungti prie programos ir tapti žmogaus teisių progreso dalimi!

Trumpą anketą rasi čia: http://goo.gl/fAMtjb

Share:

Susiję tekstai: