Kviečiame jungtis prie TJA savanorių komandos

Matai žmogaus teisių srityje vykstančias permainas ir nori tapti jų dalimi? Prisijunk prie naujos TJA savanorių komandos ir panaudok savo sumanumą, iniciatyvumą ir norą veikti  tam, kad Lietuvoje būtų geriau gyventi visiems.

Kaip tai vyks: kviesime 2-5 motyvuotų ir energingų savanorių keturių mėnesių programai, kurios metu rengsimės „Pride“ eitynėms Vilniuje, organizuosime kasmetinę TJA stovyklą, plėtosime „Rainbow Challenge“ programėlę aktyvistams, rengsime mokymus, įrašinėsime podcastus, kursime erdvę, atvirą tavo pasiūlymams, kūrybingumui ir norui tobulėti. Ketiname pradėti nuo liepos ir rezultatus apžvelgti spalio mėnesį.

Kaip dirbsime: subūrėme patyrusių, tačiau kartu su tavimi tobulėti norinčių esamų TJA narių  ir darbuotojų komandą, kuri padės tau įvertinti savo gebėjimus, užsibrėžti tikslus ir mokytis, kaip juos įgyvendinti.

Nuo ko pradėsime: nuo susitikimo, kur vieni kitus pažinsime, atrasime savo stipriąsias ir silpnąsias vietas, tapsime komanda ir pradėsime rengtis iniciatyvoms, kurios mums visiems labai svarbios.

Kaip prisijungti: iki birželio 25 d. užpildyk trumpą anketą, kurioje tavęs prašome pasidalinti savo mintimis, kas motyvuoja prisijungti prie šios savanorystės programos ir papasakoti apie savo įgūdžius. Klausiame, nes norime suprasti, kaip geriausiai galėtume panaudoti tiek tavo turimus gebėjimus, tiek sukurti erdvę, kurioje jie augtų ir tobulėtų.

Ko išmoksi: tobulinsi savo organizacinius, strateginio mąstymo, kūrybiškumo ir komandinio darbo gebėjimus, geriau suprasi LGBT+ problematiką ir žmogaus teisių aktyvizmo iššūkius.

Kaip sužinosi: birželio 26 d. visiems atrinktiems savanoriams nusiųsime el. laišką ir informuosime apie tai, kad esate kviečiami prisijungti prie programos ir tapti žmogaus teisių progreso dalimi! Trumpą anketą rasi čia.

Share:

Susiję tekstai: