Kviečiame Vilnius Pride eitynėse žygiuoti kartu su TJA!

Šiemet eitynių metu norime atkreipti visuomenės dėmesį į tai, jog santuoka turėtų būti ne privilegija, o teisė, suteikiama lygiomis galimybėmis visiems. Devyniolika Europos valstybių leidžia LGBTQ+ asmenims susituokti, neužilgo galimai prie jų prisijungs ir Estija, tačiau Lietuva vis dar negeba pajudėti iš vietos.

Šiemet, matydama Seimo neveiksnumą, Tolerantiško Jaunimo Asociacija pradėjo vykdyti 3 strategines bylas, susijusias su LGBTQ+ asmenų partnerystės ir santuokos įteisinimu. Per 300 asmenų didesnėmis ar mažesnėmis sumomis parėmė šią iniciatyvą.

2023 m.  liepos 1d. Tolerantiško Jaunimo Asociacija su savo draugaias, palaikytojais žygiuoja už lygias teises visiems. Kviečiame visus norinčius ir galinčius kartu su mumis žygiuoti eitynėse ir padėti kuo garsiau skleisti žinią, jog kiekvienas turėtume būti lygūs kurti orų gyvenimą ir džiaugtis meile!

Registracija žygiuoti su TJA.

Artėjant „Vilnius Pride 2023” atsiranda daug svarbios organizacinės ir šventinės informacijos. Tau užsiregistravus, turėsime galimybe su Tavimi pasidalinti visa gauta su Pride susijusia informacija greitai ir efektyviai!

Share:

Susiję tekstai: