Filmo „Sveiki, aš esu…“ premjera Vilniuje

Sveiki atvykę

Tolerantiško jaunimo asociacija kviečia į filmo „Sveiki, aš esu…“ pristatymą Kovo 9 d. 13 val. Vilniaus Skalvijos kino centre.

Šiame dokumentiniame-edukaciniame filme pateikiamos imigrantų gyvenimo istorijos, pasakojamos jų pačių. Parodoma, ką jie veikia, kodėl ir iš kur jie atvyko į Lietuvą ir kaip gyvena joje.

Filme populiariai ir informatyviai aiškinama apie trečiųjų šalių piliečius, pasakojamos įdomiausios trečiųjų šalių piliečių istorijos, pabrėžiant jų kultūrinį savitumą ir galimybes jį išsaugoti bei plėtoti gyvenant svetimoje šalyje. Pasitelkus tikras istorijas siekiama atskleisti migracijos priežastis ir dažniausiai nepagrįstą piliečių nerimą dėl darbo rinkos, socialinių-religinių konfliktų. Filmu siekiama įvairioms visuomenės grupėms paaiškinti apie trečiųjų šalių piliečius nuo sąvokų iki realaus gyvenimo. Jame taip pat atskleidžiama integracijos reikšmė, nagrinėjami su migracija susiję procesai.

Filmo „Sveiki, aš esu…“ pristatymas vyks:

Kovo 9 d. 13 val. – Vilniaus Skalvijos kino centre
(A. Goštauto g. 2/15)

Parsisiųsti: kvietimą į filmą (PDF)

Dokumentinis edukacinis filmas sukurtas įgyvendinant projektą „Sveiki atvykę!“
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga. Projektą remia Lietuvos Respublika. Projektas vykdomas įgyvendinant Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai Lietuvoje 2009 m. metinę programą. Projektą įgyvendina Tolerantiško jaunimo asociacija.

Plačiau apie projektą:
http://www.sveikiatvyke.lt
http://www.facebook.com/sveiki.atvyke

Sveiki atvykę

Share:

Susiję tekstai: