Spaudos konferencija „LGBT+ mokiniai: pribrendome organizuotis?!“

Lapkričio 16 d., antradienį, nuo 9.30 val. ELTA spaudos konferencijų salėje (Gynėjų g. 16, Vilnius) įvyks spaudos konferencija, skirta iniciatyvai kurti Lietuvos mokyklose “Rainbow Challenge” klubus, skirtus suvienyti moksleivius, kurie mokyklose jaučiasi nesaugiai ir kurti saugesnę mokyklos aplinką jiems.

Apklausos rodo, kad LGBTQAI+ mokiniai, Lietuvos mokyklose jaučiasi nesaugiai ir kad homofobinių nuotaikų turi ne tik šių mokinių bendraklasiai, bet ir mokytojai. Didžioji dalis LGBTQAI+ Lietuvos moksleivių teigia mokyklose patiriantys diskriminaciją. Spaudos konferencioje bus apžvelgtas šios diskriminacijos mąstas, bei pristatyta nauja iniciatyva – mokyklose jau besisteigiantys „Rainbow Challenge“ klubai, kurių tikslas – suvienyti moksleivius, kurie mokyklose jaučiasi nesaugiai ir kurti saugesnę mokyklos aplinką jiems.

Dalyvauja Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos moksleivis Klaidas Aretas Petručionis, „Rainbow Challenge“ klubų koordinatorė, psichologė Rasa Katinaitė, organizacijos „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ viena iš steigėjų, mama Lina Plieniūtė.

Dalyvavimas renginyje galimas tik su galimybių pasu.

Dalyvių skaičius – ribotas. Į spaudos konferenciją užsiregistruoti galima el. paštu info@tja.lt.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą:
Pirmininkas Artūras Rudomanskis
Tel. (8 612)  01192, el. p. arturas@tja.lt


Už paramą šiai iniciatyvai įgyvendinti esame dėkingi:

Projektas „Rainbow Challenge” už LGBT+ teises ir galimybes“,  finansuojamas Aktyvių piliečių fondo EEE finansinio mechanizmo lėšomis.

Programa „Kitoks, bet savas“, finansuojama Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2021–2022 metais lėšomis.

Share:

Susiję tekstai: